بازسازی، نوسازی و تعمیرات ساختمان

خانه نو بانوی 7 هزار ساله تهرانی

بانوی هفت هزار ساله ایران صبح امروز (6 دی ماه) آغوش خود را برای بازدید 50 روزه به روی مردم گشود تا در کنار آن، حدود 34 شیء دیگر که در کاوش های خیابان مولوی به دست آمده بود نیز در نمایشگاه کشفیات باستان شناسی آثار هفت هزار ساله در معرض نمایش قرار داده شد.

29 دی 1400

فاجعه ای در آلودگی هوا تا دو سال آینده رخ می دهد

عضو شورای شهر تهران تهران گفت: در دوسال آینده فاجعه ای در آلودگی رخ می دهد و متاسفانه هیچ تسهیلات و تصمیمی برای نوسازی ناوگان حمل و نقل در نظر گرفته نشده است.

22 دی 1400

شارژ انبارها و تجهیزات امدادی کافی نیست

تهران (پانا) - دبیرکل جمعیت هلال احمر با اشاره به کافی نبودن تجهیزات در انبارهای امدادی از اعلام احتیاج این جمعیت به دولت برای تامین شارژ انبارها و تهیه تجهیزات امدادی اطلاع داد.

10 دی 1400

مراحل ثبت جهانی دزفول به عنوان شهر کپو در حال اجرا است

ایرنا/ براساس آخرین خبر و گزارش های منتشر شده، مراحل ثبت جهانی دزفول به عنوان شهر کپو در حال اجرا است.

10 دی 1400

رونمایی از دو کتاب فعالیت های ادبی و هنری سحابی

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی موزه هنرهای معاصر تهران، در این مراسم هادی مظفری مدیرکل هنرهای تجسمی و هنرمندانی از جمله: مرتضی گودرزی دیباج، ایرج اسکندری، همایون سلیمی، عباس مشهدی زاده، عباس میرهاشمی، آرمان استپانیان، محمدرضا فیروزه ای،...

9 آذر 1400

هفت شهر عشق و هفت باب بهشت دربقعه شیخ صفی اردبیل نمایان است

وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با اشاره به ظرفیت های گردشگری در استان اردبیل گفت: شرایط زیرساخت های حوزه گردشگری اردبیل در خور مردم منطقه نیست.

23 آبان 1400

8 آسباد شهرستان درمیان در دست بازسازی است

مسئول میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان درمیان، از بازسازی 8 آسباد این شهرستان با اختصاص 2 میلیارد ریال اعتبار خبر داد.

22 آبان 1400

انجام منظم طرح غربالگری کرونا، طرح تازه برای اسکان دانشجویان خوابگاهی

معاون دانشجویی دانشگاه علم و صنعت از طرح تازه اسکان برای دانشجویانی که احتیاج به انجام پروژه دارند، اطلاع داد.

5 مرداد 1400

عسگرپور: جشنواره جهانی فیلم فجر روز گذشته در فیاپف به ثبت رسید

تهران (پانا) - محمدمهدی عسگرپور، دبیر سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر با اعلام اینکه سه سال نمایندگان فیاپف به ایران آمدند و همه چیز را چک کردند تا بالاخره این جشنواره در فیاپف به ثبت رسید گفت، وقتی در قاعده های جهانی قرار می گیریم، در شرایط جدیدی هم قرار...

2 مرداد 1400

رونمایی از محصولات جدید هواوی 2021

در این مراسم عظیم که بسیاری از دوستداران دنیای فناوری منتظر برگزاری آن بودند، بالاخره نسخه نهایی سیستم عامل اختصاصی هارمونی همراه با قابلیت های جدید آن رونمایی شد.

19 تیر 1400

معرفی تعدادی از دیدنی ترین جاذبه های گردشگری گرجستان

گرجستان کشور کوچکی است؛ اما با این وجود موقعیت جغرافیایی فوق العاده و زیبایی های طبیعی دارد که این کوچک بودن را جبران می کنند. در غربش جنگل نیمه استوایی درختان مرکبات قرار گرفته که تا دریای سیاه ادامه دارد و در شرقش تاکستان های بزرگ به جلگه بی درختی می...

4 خرداد 1400

فعالیت ها روی دیوار ورودی شرقی کاخ گلستان حساسیت برانگیز شدند

ایسنا/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده، فعالیت ها روی دیوار ورودی شرقی کاخ گلستان حساسیت برانگیز شدند.

23 فروردین 1400

خبرنگاران جشنواره فیلم فجر تنها چراغ روشن میان این اتفاقات غمگین است

تهران- خبرنگاران- کارگردان فیلم ستاره بازی گفت: جشنواره فیلم فجر تنها چراغ روشن در این اتفاقات غمگین است؛ این جشنواره متعلق به ماست و باید آن را حفظ کنیم.

24 اسفند 1399

دمشق: بازگشت صلح و ثبات به سوریه در گرو سرانجام اشغالگری آمریکا است

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرگزاری رسمی سوریه (سانا)، شرکت کنندگان در کنفرانس مطبوعاتی مشترک سوریه و روسیه در دمشق با اشاره به محاصره اقتصادی کشور های غربی علیه سوریه و اینکه این محاصره جلوی بازگشت پناهندگان سوری را می گیرد، بر لزوم تلاش های دو طرف...

15 بهمن 1399

بیاند و دیترویت؛ افول کوانتیک دریم

در قسمت نخست مقاله، به بررسی فارنهایت و باران شدید پرداختیم. حالا می خواهیم دو بازی آخر استودیو را به زیر ذره بین ببریم. ساختار این نوشته همانند تفاوت بازی های بحث شده، اندکی متفاوت خواهد بود. همچنین با توجه به ماهیت متن، ارجاعات سینمایی اجتناب ناپذیر...

8 بهمن 1399

رئیس فدراسیون &zwnjجهانی بوکس انتخاب شد

در خاتمه انتخابات فدراسیون جهانی بوکس، کرملوف روسیه ای به عنوان رئیس جدید AIBA انتخاب شد.

19 دی 1399

راهکارهایی برای کاهش استرس کرونا

استرس و اضطرابی که بیماری کرونا نصیب مردم جهان کرده است، گاه به اندازه خود بیماری دردسر ساز بوده و آسیب های متعددی را در بر دارد. محققان کشور برای غلبه بر این مسئله، فنون روان شناختی موثری را پیشنهاد داده اند.

29 آذر 1399

با جاذبه های گردشگری کلن آلمان آشنا شوید

جاذبه های گردشگری کلن گاها پیشینه دو هزار ساله دارند، کلن شهر کلیساها و موزه ها در آلمان است و در کنار تمام جاذبه های گردشگری، موزه شکلات دارد.

17 آذر 1399

جشنواره لومیر در لیون کلید خورد

جشنواره لومیر 2020 شب پیش کارش را در لیون فرانسه آغاز کرد.

26 آبان 1399

چگونه موضوع سخنرانی را انتخاب کنیم؟

اولین و مهم ترین گام برای طراحی و انجام سخنرانی بعد از تعین هدف،انتخاب موضوع سخنرانی است. عموماً سخنرانان برای انتخاب موضوع به چالش بر می خورند که چه موضوعی مناسب سخنرانی است و چه کارهایی در حین سخنرانی باید انجام دهند که در راستای موضوع سخنرانی باشد....

21 آبان 1399
تعداد: (27)