اخبار اقتصادی

کفاشیان: من نایب رئیس فدراسیون هستم

علی کفاشیان در خصوص مطرح شدن مجدد خبر بازگشتش به فدراسیون فوتبال گفت: این بحث اصلاً جدی نیست و صحبتی هم با من نشده است. در خانه نشسته ام و کاری به این مسائل ندارم.

19 تیر 1399

واگذاری پرسپولیس و استقلال در قالب شرکت های تعاونی سهامی عام

به گزارش خبرنگاران به نقل از اتاق تعاون ایران، بهمن عبداللهی واگذاری باشگاه های پرسپولیس و استقلال زمینه شفاف سازی و پاسخگویی هر چه بیشتر باشگاه ها را فراهم می نماید. در واقع مشارکت و مالکیت طرفداران یکی از عوامل حیاتی در ایجاد حاکمیت خوب در باشگاه های...

18 تیر 1399

پشت پرده دوئل آمریکا و چین بر سر کرونا

خبرنگاران- در روز های اخیر دولت دونالد ترامپ با مطرح کردن ادعای خروج ویروس جدید کرونا از یک آزمایشگاه ویروس شناسی در ووهان، حملات لفظی به چین را تشدید کرده است. این حملات ممکن است اهداف اقتصادی و سیاسی داشته باشند.

13 تیر 1399

خبرنگاران مهدوی کیا: ژاپن و کره جای ما را در فوتبال پایه گرفته اند

تهران- خبرنگاران- کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال ایران با اشاره به استعدادیابی و توجه به رده های پایه، گفت: اکنون ژاپن و کره جنوبی با سرمایه گذاری در این بخش، جای ما را در فوتبال پایه گرفته اند.

8 تیر 1399

انجمن مخفی به کتابفروشی ها آمد

خبرنگاران: رمان انجمن مخفی عنوان اثری از احمد شاکری است که پیش از این توسط مرکز اسناد انقلاب به چاپ رسیده بود. این اثر که در رابطه با مشروطه نوشته شده، این بار با چاپ جدیدی از سوره مهر روانه بازار کتاب شده است.

6 تیر 1399

آبه: اقدامات دولت به سادگی اقتصاد ژاپن را نجات نمی دهد

نخست وزیر ژاپن هشدار داد که دولت نمی تواند به سادگی اقتصاد این کشور را از شرایط ایجاد شده ناشی از کرونا نجات دهد.

5 تیر 1399

فردا، آخرین مهلت ثبت نام برای دریافت وام یک میلیونی

خبرنگاران : فردا یکشنبه 7 اردیبهشت ماه، آخرین مهلت برای ثبت نام وام یک میلیون تومانی است.

1 تیر 1399

پرونده یک کلاهبرداری ماهواره ای

خبرنگاران: روز 14 بهمن ماه گذشته زنی جوان در دادسرا پرده از یک کلاهبرداری ماهرانه برداشت که در آن وی فریب فروشندگان آپارتمان های مدرن آلانیای ترکیه را خورده است

30 خرداد 1399

خبرنگاران نرخ تورم فروردین ماه در خراسان رضوی کاهش یافت

مشهد- خبرنگاران- رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی گفت: نرخ تورم نقطه به نقطه استان در فروردین ماه سال جاری 18.3 درصد است که در مقایسه با اسفندماه سال گذشته 9 دهم درصد کاهش یافته است.

27 خرداد 1399

دوشنبه سیاه برای شرکت های نفتی آمریکا؛ قیمت نفت در آمریکا چگونه منفی شد؟

سقوط قیمت نفت آمریکا در روز دوشنبه از زمان آغاز بازار فروش نفت آمریکا در سال 1983 تا به امروز بی سابقه بوده است.

27 خرداد 1399

وزارت بهداشت شرایط آغاز فعالیت کسب و کارها با ریسک متوسط را مشخص کند

به گزارش تجارت نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، حسن روحانی رئیس جمهور امروز شنبه در جلسه با روسای کمیته های اجتماعی، امنیتی، آموزشی، اداری، بهداشتی، آموزش عالی، پشتیبانی، اصناف و اقتصادی ستاد ملی مقابله با کرونا با بیان اینکه ارزیابی...

23 خرداد 1399

خبرنگاران بایدن : ترامپ آمریکا را در برابر کرونا به خطر انداخت

تهران- خبرنگاران- جو بایدن به دنبال سرعت شیوع کرونا در آمریکا، ترامپ را به در خطر قراردادن ایات متحده در برابر کووید 19 متهم کرد.

22 خرداد 1399

بسته حمایت از صادرات تا خرداد نهایی می شود

پس از انتقاداتی که از تاخیر در ابلاغ بسته حمایت از صادرات در سال 98 به وجود آمد، سازمان توسعه تجارت اعلام کرده تا خرداد ماه سال جاری، بسته حمایت از صادرات در سال 99 نهایی خواهد شد.

21 خرداد 1399

تخریب ساخت وسازهای غیرمجاز در زمین های کشاورزی

ساخت وسازهای غیرمجاز در سطح حدود 100 هکتار از زمین های مرغوب کشاورزی شهرستان کرمانشاه روز سه شنبه 26 فروردین 99 با حضور مسئولان استان تخریب شد.

18 خرداد 1399

هواناو یا هاورکرافت چیست؟، آشنایی با 2 پرنده بالشتکی ایران

هواناو یا هاورکرافت نوعی شناور دریایی است که بر روی بالشتکی از هوای فشرده تکیه کرده و توانایی گذشتن از پهنه های گوناگون بر روی زمین و همچنین گذر از روی آب را دارد.

17 خرداد 1399

جهش فراوری متکی به فناوری های نوین و دانش جدید است

مدیرعامل یک شرکت دانش بنیان با بیان اینکه مساله فراوری نیازمند حمایت بیشتر از طرف دولتمردان و دستگاه های اجرایی کشور دارد ، گفت: مساله فراوری متکی به دانش و فناوری های نوین است.

14 خرداد 1399

وکالت اتفاقی چیست؟

مسلماً برای بعضی افراد توانایی مالی برای دریافت وکیل دادگستری وجود ندارد و البته که قانون برای اشخاصی که از توان مالی لازم برخوردار نیستند، تدابیری در نظر گرفته است. یکی از آن ها وکیل اتفاقی است.

12 خرداد 1399

نرخ جدید عوارض آزاد راه های کشور ، عوارض کرج - قزوین 1200 تومان شد

شورای اقتصاد با افزایش 140 درصدی عوارض آزادراه های دولتی موافقت کرد.

9 خرداد 1399

کرونا ابهت آمریکا را فروریخت

پروفسور نادر انتصار معتقد است که موضوع کرونا باعث تغییر اساسی در نظم کنونی جهانی که مبتنی بر سیستم ارباب و رعیتی است نمی گردد.

8 خرداد 1399

راهنمای سفر به کشور ژاپن

ژاپن کشوری پیشرفته و قدرتمند بوده و جزو هشت کشور صنعتی جهان محسوب می گردد. این کشور مجمع الجزایری می باشد که در راستای شمالی- جنوبی کشیده شده و سونامی های زیادی در آن به وقوع می پیوندد.

3 خرداد 1399
تعداد: (65)