از کجا برای خرید موتور سیکلت وام بگیریم؟

به گزارش وبلاگ مایکروتاچ، خرید موتور سیکلت می تواند اهداف مختلفی داشته باشد؛ بعضی از افراد به دلیل علاقه، قصد خرید موتور سیکلت دارند. بعضی دیگر به دلیل شغل خود و مزایایی که موتور سیکلت می تواند به همراه داشته باشد اقدام به خرید آن می کنند. اما بعضی از متقاضیان ممکن است برای خرید این وسیله نقلیه با چالش هایی رو به رو شوند و اقدام به درخواست وام کنند. به همین دلیل در این مقاله می خواهیم شما را با چند نوع وام کالا آشنا کنیم و به شرایط آن ها که شامل سقف وام، اقساط و مدت زمان بازپرداخت است بپردازیم.

از کجا برای خرید موتور سیکلت وام بگیریم؟

خرید موتور از لندو

یکی از سامانه های معتبر که شما می توانید از طریق آن اقدام به دریافت وام موتور سیکلت کنید، لندو است. لندو امکان خرید موتور سیکلت بدون نیاز به چک و پیش پرداخت را برای مشتریان خود فراهم می کند. سقف وام خرید کالا از این سامانه 20میلیون تومان است و شما برای دریافت این وام به ضامن هم نیازی ندارید. مراحل دریافت وام از لندو به صورت آنلاین اجرا شده و بعد از اتمام این مراحل، یک کارت مشابه کارت بانک برای شما ارسال می شود. لازم به ذکر است که شخص دریافت کننده وام باید یک حساب در بانک آینده داشته باشد.

ازکی وام

ازکی وام یکی دیگر از سامانه هایی است که برای دریافت وام پیشنهاد می دهیم. در ازکی وام شما می توانید از 10میلیون تومان تا سقف 75میلیون تومان وام دریافت کنید که مدت زمان پرداخت آن به دو صورت 12ماهه و 18ماهه است. بازپرداخت این وام ها 22درصد است. در صورت دریافت وام 75میلیون تومانی، شما باید ماهانه حدود 7میلیون تومان قسط پرداخت کنید که مجموع سالانه آن برابر با 84میلیون تومان است.

دیجی پی

سامانه بعدی که می توانید برای دریافت وام از طریق آن اقدام کنید، دیجی پی است. سقف وام این سامانه 50میلیون تومان است و بعد از نهایی شدن قرارداد باید برای بازپرداخت اقساط موتور اقدام کنید. برای گرفتن وام از دیجی پی به ضامن نیازی ندارید و تنها با داشتن چک صیادی بنفش و سفته الکترونیک می توانید این وام را دریافت کنید. شما می توانید یک ماه بعد از تخصیص اعتبار برای پرداخت هزینه موتور با نرخ سود 23درصد اقدام کنید. مدت زمان اقساط وام دیجی پی بین 6 الی 12 ماه است.

قسطا

برای دریافت وام از قسطا شما به ضامن نیازی ندارید. با دریافت کارت بانکی از این سامانه می توانید اقساط خود را پرداخت کنید. همچنین تمامی مراحل دریافت وام به صورت غیرحضوری انجام می شود. سقف وام موتورسیکلت قسطا 20میلیون تومان با بازپرداخت 12 ماه است. مجموع اقساط این بانک برابر با 22میلیون 579هزار تومان در نظر گرفته شده است.

دیجی شهر

دیجی شهر پلتفرم دریافت وام آنلاین و یکی از زیرمجموعه های بانک شهر است. این سامانه به پشتوانه بانک شهر به مشتریان و کاربران وام خرید کالا ارائه می دهد. بیشترین میزان دریافت وام به مبلغ 200میلیون تومان با بازپرداخت 60ماهه است. شما می توانید با همین مبلغ یا حتی کمتر برای خرید موتور سیکلت قسطی از فروشگاه آنلاین دیجی شهر اقدام کنید. سقف وام دریافتی و شرایط ضمانت، به رتبه اعتباری شما بستگی دارد. از جمله مزایایی که دریافت وام از دیجی شهر دارد، شامل موارد زیر است:

· وام بدون پیش پرداخت: شما نیاز به وجه نقد ندارید. پیش پرداخت مبلغی است که قبل از اعطای وام جهت دریافت هزینه های عملیات و زیرساخت دریافت می شود. در نظر داشته باشید درصدی از مبلغ شارژ کیف پول شما برای هزینه عملیات دریافت وام کم خواهد شد.

· بیشترین سقف دریافت وام کالا: دیجی شهر بالاترین سقف وام در بین رقبا را دارد. سقف خرید قسطی تا 200میلیون حداکثر مبلغی است که شما می توانید برای وام استفاده کنید.

· وام با بازپرداخت 60ماهه: 60 ماه زمان مناسبی برای افرادی است که می خواهند اقساط وام خود را در بلندمدت پرداخت کنند. شما با در نظر گرفتن میزان بودجه ای که دارید، می توانید بازپرداخت 6 تا 60ماه را انتخاب کنید و خرید اقساطی خود را انجام دهید.

· وام آنلاین: این وام غیرحضوری در دسترس شماست تا به راحتی کالای خود را از فروشگاه دیجی شهر خریداری کنید. شما با دریافت وام آنلاین خرید کالا به فروشگاه اینترنتی مراجعه می کنید تا کالای قسطی خود را خریداری کنید.

· وام فوری خرید کالا: وام فوری یک روزه از سوی دیجی شهر به ساکنان شهر تهران ارائه می شود که خرید اعتباری را در چند روز امکان پذیر می کند.

· وام بدون ضامن: پیدا کردن یک ضامن معتبر و مطمئن یکی از موارد چالش برانگیز است. اگر رتبه اعتباری بالایی داشته باشید، دیگر به ضامن برای دریافت وام از دیجی شهر ندارید.

· خرید قسطی با چک: بسته به اینکه چه رتبه اعتباری در سامانه بانکی کشور دارید، می توانید بدون ضامن و با یک برگه چک خرید خود را انجام دهید.

· با داشتن شما می توانید برای دریافت موتور اقدام کنید.

جمع بندی

در این مقاله 5 سامانه مختلف ازکی وام، دیجی پی، لندو، قسطا و دیجی شهر را برای خرید قسطی موتورسیکلت همراه با شرایط دریافت وام معرفی کردیم. بیشتر این سامانه ها به ضامن نیاز ندارند و شما می توانید با داشتن چک صیادی برای دریافت آن ها اقدام کنید.

همچنین می توانید از این لینک وارد سایت فروش موتور اقساطی شوید.

منبع: همگردی

به "از کجا برای خرید موتور سیکلت وام بگیریم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "از کجا برای خرید موتور سیکلت وام بگیریم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید