پیشنهاد وسوسه انگیز برای ساپینتو؛ سرمربی استقلال در مسیر جدایی

به گزارش وبلاگ مایکروتاچ، شنیده ها حکایت ازآن است که سرمربی پرتغالی استقلال با پیشنهاد وسوسه انگیزی از سوی یک تیم قطری روبرو شده است.

پیشنهاد وسوسه انگیز برای ساپینتو؛ سرمربی استقلال در مسیر جدایی

به گزارش همشهی آنلاین ریکاردو ساپینتو به گفته خودش حدود 4 ماهی می گردد که هیچ دریافتی از باشگاه استقلال نداشته است. او 15 روز قبل نامه ای به باشگاه زده تا یادآوری کند که بر اساس بندهای قرارداد خود می تواند ایران را بدون هیچ مسئله ای ترک کند و در نهایت هم کل پول خود را دریافت کند.

ساپینتو اما با گذشت 15 روز از آن نامه فعلا در تهران حضور دارد و کار خود را جلو می برد و منتظر است تا تکلیف مدیریت باشگاه استقلال روشن گردد. این در حالی است که به طور طبیعی ادامه روند عجیب و غریب مالی و مدیریتی در باشگاه استقلال طاقت ساپینتو را نیز تمام می نماید اما او تصمیم گرفته است تا سرانجام فصل در این تیم به کارش ادامه دهد.

شنیده ها حکایت ازآن است که سرمربی پرتغالی استقلال با پیشنهاد وسوسه انگیزی از سوی یک تیم قطری روبرو شده و محتمل است فصل آینده در لیگ ستارگان مربیگری کند.

لازم به یادآوری است آندره آ استراماچونی پس از جدایی از استقلال به الغرافه قطر رفت و از باشگاه ایرانی هم شکایت کرد که منجر به حذف این تیم از لیگ قهرمانان آسیا شد!

منبع: همشهری آنلاین

به "پیشنهاد وسوسه انگیز برای ساپینتو؛ سرمربی استقلال در مسیر جدایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشنهاد وسوسه انگیز برای ساپینتو؛ سرمربی استقلال در مسیر جدایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید