فرایند رسیدگی به پرسپولیس نگران کننده است، نقطه ضعف الهلال تعیین است

به گزارش وبلاگ مایکروتاچ، جواد منافی در مصاحبه با خبرنگاران، درباره آخرین شرایط مدیریتی باشگاه پرسپولیس پس از استعفای جعفر سمیعی از مدیرعاملی و سرپرستی مجید صدری گفت: من مطمئن هستم مدیران باشگاه در حال حل و فصل مسائل هستند اما این مسائل واقعاً ریشه دوانده است و با چنین شرایطی که هیچ کس به تیم های بزرگ که نام دولتی بودن را یدک می کشند اما کمکی نمی گیرند حل نمی شود.

فرایند رسیدگی به پرسپولیس نگران کننده است، نقطه ضعف الهلال تعیین است

مربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس اضافه کرد: سال هاست پرسپولیس ثبات مدیریتی ندارد. خیلی از مدیران یک سال هم نتوانستند بمانند. مدت هاست تصمیم گیری های صحیح در حوزه مدیریت و باشگاه داری برای پرسپولیس گرفته نمی شود. من هم زمانی که در کادر فنی پرسپولیس بودم با این مسائل مدیریتی روبرو شدم. عدم ثبات در مدیریت و پس از آن عدم تحقق وعده های مدیران باعث شد تا چند بازی با تمرین نکردن بازیکنان روبرو شویم.

منافی با اشاره به عملکرد ایده آل فنی سرخپوشان در سال های گذشته تاکید کرد: تنها چیزی که در پرسپولیس ثبات داشت قهرمانی بود و کسی هم نیست قدر آنها را بداند. واقعاً یک تیم چطور باید نتیجه بگیرد که آقایان به فکرش باشند.

او با اشاره به بازی پرسپولیس و الهلال عربستان در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا یادآور شد: پرسپولیس در حساس ترین زمان ممکن برای بازی با الهلال است. به پرسپولیس باید شبیه به تیم ملی نگاه کنند. بازی با الهلال برای فوتبال ایران حیثیتی است. فرایند عدم رسیدگی به شرایط پرسپولیس نگران کننده است. تیمی که می تواند باز هم افتخار آفرینی داشته باشد به توجه ویژه نیاز دارد.

منافی اضافه کرد: شاید تنها مشکل فنی پرسپولیس نبود بازی های رسمی باشد اما من فکر می کنم برای این هم تدبیری از سوی کادر فنی اندیشیده شده است.

او درباره مقایسه بازی پرسپولیس با الهلال همچون دیدار این تیم عربستانی با استقلال تهران در مرحله قبلی گفت: نباید بازی استقلال با الهلال را متر و معیار قرار دهیم. قبول دارم الهلال بازیکن محور است. این تیم سه ستاره تأثیرگذار در خط حمله و هافبک دارد. من فکر می کنم دفاع الهلال ضعیف است و استقلال هم می توانست این تیم را شکست دهد اما قطعاً الهلال بهتر از آن بازی خواهد بود.

منافی در سرانجام گفت: پرسپولیس بر خلاف الهلال تیم محور است و من مطمئن هستم این توان برای بردن و صعود به نیمه نهایی در پرسپولیس وجود دارد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "فرایند رسیدگی به پرسپولیس نگران کننده است، نقطه ضعف الهلال تعیین است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرایند رسیدگی به پرسپولیس نگران کننده است، نقطه ضعف الهلال تعیین است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید