متقاضیان مسکن ملی باید چقدر قسط وام بدهند؟

به گزارش وبلاگ مایکروتاچ، به گزارش تجارت نیوز، قرار بود مردم مسکن ملی را با 150 میلیون تومان وام بخرند که مبلغ قسط ماهانه آن حدود 2.5 میلیون تومان می شد اما حالا اتحادیه تعاونی های عمرانی شهر تهران پروژه های خود را در قالب مسکن ملی می فروشد.

متقاضیان مسکن ملی باید چقدر قسط وام بدهند؟

در سامانه این اتحادیه گزینه ثبت نام مسکن ملی وجود دارد اما با شرایطی متفاوت. در حالی که در طرح وزارت راه به متقاضیان وام 150 میلیون تومانی پرداخت می گردد که اقساط آن 2.5 میلیون تومانی است اما در اتحادیه تعاونی های عمرانی می گوید که قسط خرید خانه حداقل هفت میلیون تومانی است.

در واقع اتحادیه تعاونی های شهر تهران از طرح مسکن ملی که قرار بود به خانه دار شدن اقشار کم درآمد یاری کند، برای فروش پروژه های خود استفاده می نماید. مردم نیز نسبت به این طرح معترض هستند.

خلاصه انتقاد مخاطبان وبلاگ مایکروتاچ این است که با توجه به تورم بالا و در مقابل حقوق های پایین اقساط ماهانه هفت میلیون تومانی خیلی زیاد است.

اگه ماهیانه درامد 7 ملیون تومان داشتیم. مگه میشه تا به امروز صاحبخانه نشده باشیم

حقوق یه کارگر دومیلیون و ششصدوپنجاه و پنج هس اما قسط میگن ماهی 7 تومن. عدالت کجا رفته. نه تنها نمیتونن پرداخت کنن، کل حقوقشون با اضاف کاری هم بزارن نمیشه و خرج خونه و زندگی رو از کجا بیارن اون وقت

من ماهی 5ملییون حقوق میگیرم هفت نفر را خرج میدم با این وضع شما میخواهید منو همسال منو خاندار کنید آفرین به این یاری شما از پول نفت و گاز ما

حقوق کارگر مگه چقدره.یعنی بایستی حداقل دو شغل 24 ساعته داشته باشه و مخارج هم نداشته باشه، که بتونه 7 میلیون قسط به طرح این دولت

من که نمیتونم.شکم زن وبچه ام راسیرکنم چطور اقساط به این بزرگی را میتونم پرداخت کنم من که بخاطر بیماری 20ساله درگیر هستم چطور میتونم ثبت نام کنم میشه بگید؟

افراد کم درامد از کجا باید ماهی 7 میلیون قسط پرداخت کنن ویا مبلغ کل روازکجا

برای اطلاع از جزئیات وام مسکن ملی روی لینک شرایط دریافت وام مسکن ملی چیست؟ کلیک کنید.

منبع: تجارت نیوز

به "متقاضیان مسکن ملی باید چقدر قسط وام بدهند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "متقاضیان مسکن ملی باید چقدر قسط وام بدهند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید