فردا، آخرین مهلت ثبت نام برای دریافت وام یک میلیونی

به گزارش وبلاگ مایکروتاچ، خبرنگاران : فردا یکشنبه 7 اردیبهشت ماه، آخرین مهلت برای ثبت نام وام یک میلیون تومانی است.

فردا، آخرین مهلت ثبت نام برای دریافت وام یک میلیونی

به گزارش وبلاگ مایکروتاچ به نقل از مهر، دولت برای جبران صدمات ناشی از شیوع ویروس کرونا، اقدام به برنامه ریزی جهت واریز وام یک میلیون تومانی به حساب سرپرستان خانوار یارانه بگیر کرد.

به همین دلیل طبق توافقی که بین وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، سازمان هدفمندسازی یارانه ها و بانک مرکزی صورت گرفت، مقرر شد وزارت تعاون کد ملی را هم دریافت و پس از غربالگری، فهرست را به سازمان هدفمندی یارانه ها جهت تنظیم فرمت درخواستی به تفکیک بانک های عامل واریز کننده یارانه، ارسال کند تا در مرحله بعدی، این سازمان پس از تنظیم نهایی اسامی، فهرست متقاضیان را به بانک مرکزی تحویل دهد.

آنطور که مقرر شد برای اجرای این طرح، سرپرستان خانوار با سیم کارتی که به نام خودشان است، باید کد ملی خود را به شماره 6369 پیامک تا از این طریق، دریافت وام و کسر اقساط را تایید کنند.

ابتدا اعلام شد که افراد تا 31 فروردین ماه مهلت ارسال کد ملی خود را دارند که بعد به دلیل استقبال مردم، این مهلت تا فردا هفتم اردیبهشت ماه تمدید شد.

در مورد عمده افرادی که تا 31 فروردین ماه پیامک ارسال کرده اند، روز پنج شنبه 4 اردیبهشت ماه، وام مذکور به حسابشان واریز شده است؛ اما آن دسته از افرادی که پس از 31 فروردین اقدام به ارسال پیامک کرده اند، روز پنج شنبه هفته جاری (11 اردیبهشت ماه) وام را دریافت خواهند کرد.

گفتنی است، متقاضیانی که هنوز اقدام به ارسال پیامک نکرده اند، می توانند کد ملی سرپرست خانوار را با سیم کارتی که به نام او است، به سرشماره 6369 ارسال کنند.

منبع: اقتصادنیوز

به "فردا، آخرین مهلت ثبت نام برای دریافت وام یک میلیونی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فردا، آخرین مهلت ثبت نام برای دریافت وام یک میلیونی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید