شوک به پرسپولیس و یحیی ، مصدومیت طولانی مدت ستاره خارجی سرخ ها

به گزارش وبلاگ مایکروتاچ، مهاجم اهل مالی پرسپولیس به علت مصدومیت نمی تواند این تیم را در ملاقات برابر استقلال همراهی کند.

شوک به پرسپولیس و یحیی ، مصدومیت طولانی مدت ستاره خارجی سرخ ها

به گزارش وبلاگ مایکروتاچ آنلاین، پس از آن که شیخ دیاباته در جریان ملاقات پرسپولیس برابر سپاهان دچار مصدومیت شد، آنالیز های پزشکی روی او شروع شد تا اندازه دقیق مصدومیتش معین گردد.

درباره این موضوع دکتر حقیقت، پزشک تیم فوتبال پرسپولیس به سایت این باشگاه گفت: شیخ دیاباته در ملاقات مقابل سپاهان از ناحیه چهارسر ران دچار آسیب دیدگی شد. از لحظه وقوع مصدومیت، اقدام های پزشکی لازم انجام شد و در نهایت آنالیز های تکمیلی و پاراکلینکی نیز صحت تشخیص را معلوم کرد. به این ترتیب، این بازیکن فعلا باید برنامه اختصاصی خود را دنبال کند. کوشش کار پزشکی در جهت به حداقل رساندن دوران بهبودی است تا دیاباته در سریع ترین زمان ممکن در اختیار کادر فنی قرار بگیرد.

حالا پیگیری ها نشان می هد که دیاباته باید یک ماه از تمرینات گروهی دور باشد و به این ترتیب نمی تواند در داربی برای پرسپولیس بازی کند.

تیم فوتبال پرسپولیس در جریان هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال ایران، سه شنبه 29 آذر از ساعت 17:30 در استادیوم آزادی مهمان استقلال است.

منبع: همشهری آنلاین

به "شوک به پرسپولیس و یحیی ، مصدومیت طولانی مدت ستاره خارجی سرخ ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شوک به پرسپولیس و یحیی ، مصدومیت طولانی مدت ستاره خارجی سرخ ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید