ارجاع پرونده پرسپولیس به کمیته انضباطی!

به گزارش وبلاگ مایکروتاچ، یک روز بعد از حکم سنگین کمیته انضباطی علیه باشگاه سپاهان در مسئله تخلف نقل و انتقالاتی این باشگاه که با کسر چهار امتیاز و جریمه 40 میلیاردی همراه بود، سازمان لیگ در خبری جنجالی اظهار داشت که پرونده پرسپولیس نیز به کمیته انضباطی ارجاع شده است.

ارجاع پرونده پرسپولیس به کمیته انضباطی!

سازمان لیگ در این خبر صراحتا اعلام نموده که بعد از آنالیز قرارداد بازیکنان و اعضای کادرفنی پرسپولیس به این نتیجه رسیده که این باشگاه از مقررات تخطی نموده و به همین علت پرونده در اختیار کمیته انضباطی خواهد بود.

باتوجه به این صراحت در بیانیه سازمان لیگ، حالا بسیاری تصور می نمایند باتوجه به احراز تخطی سرخپوشان، تخلف این باشگاه نیز در کمیته انضباطی تائید خواهد شد و احتمالا کسر امتیاز و جریمه در کمین صدرنشین نو لیگ برتر خواهد بود.

بیانیه سازمان لیگ را در ادامه می خوانید:

کارگروه ناظر بر قراردادها از ساعت 10 صبح امروز در سازمان لیگ فوتبال نسبت به راستی آزمایی و آنالیز قراردادهای بازیکنان و کادرفنی پرسپولیس تشکیل جلسه داد.

با توجه به تخطی این باشگاه از دستور العمل ناظر بر قراردادها موارد تخطی صورتجلسه و طی نامه ای رسمی جهت رسیدگی به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ارجاع شد.

البته تعیین نیست که موارد تخطی که در جلسه کارگروه ناظر بر قراردادها صورتجلسه شدند، مربوط به چه مواردی است اما باتوجه به بحث های پیش آمده در چند روز اخیر پیرامون هوادار متمول پرسپولیس، بسیاری تصور می نمایند پای او در میان باشد.

رضا درویش در برنامه فوتبال برتر تاکید نمود که این هوادار پرسپولیس، هیچ پرداختی از قرارداد بازیکنان نداشته و یاری های او محدود به توسعه کمپ سرخپوشان و بعلاوه پرداخت اجاره بهای بازیکنان این تیم مربوط می گردد.

به هر حال باید دید در روزهای آینده جلسه کمیته انضباطی به چه شکلی پیش خواهد رفت و آیا جایگاه پرسپولیس نیز با یک حکم انضباطی به خطر می افتد یا خیر.

منبع: فرارو

به "ارجاع پرونده پرسپولیس به کمیته انضباطی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارجاع پرونده پرسپولیس به کمیته انضباطی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید