آخرین خبرها از فیلم تازه اصغر فرهادی؛ فیلم برداری قهرمان پایان یافت

به گزارش وبلاگ مایکروتاچ، فیلمبرداری قهرمان آخرین اثر اصغر فرهادی کارگردان برنده جایزه اسکار در شیراز به خاتمه رسید و این اثر هم اکنون در مرحله تدوین واقع شده است.

آخرین خبرها از فیلم تازه اصغر فرهادی؛ فیلم برداری قهرمان پایان یافت

پس از گذشت یک سال از حضور اولیه گروه اصغر فرهادی در شیراز برای فیلمبرداری اثر تازه این کارگردان، امروز روابط عمومی قهرمان گفت که فیلمبرداری پس از هفتادو پنج جلسه روز شنبه، بیست و نهم آذر ماه طبق برنامه ریزی به پایان رسیده است.

بخشی از فیلمبرداری قهرمان در نقش رستم انجام شده است. عصر یکشنبه فرهادی و پریسا بخت آور همسر این کارگردان برنده اسکار بار دیگر در نقش رستم حاضر شده و از این میراث تاریخی بازدید کردند.

فرهادی نخستین بار در بهمن ماه 1398 به صورت رسمی برای گزینش بازیگران بومی در این شهر حضور یافت، اما شیوع ویروس کرونا این حضور را تداوم نبخشید و گروه فیلمبرداری تا بهبود نسبی شرایط از این شهر رفتند. با فراهم شدن شرایط ساخت، فرهادی ترجیح داد در کار خللی وارد نشود و فیلمبرداری در شیراز انجام شود.

بازیگران و عوامل قهرمان

امیر جدیدی، محسن تنابنده، فرشته صدرعرفایی، سارینا فرهادی و جمعی دیگر از بازیگران که اغلب آنان چهره هایی جدید هستند در این فیلم ایفای نقش کرده اند.از دیگر بازیگرانی که در این فیلم حضور دارد باید به نادر شهسواری پیشکسوت تئاتر و سینمای شیراز اشاره کرد که در جشنواره فیلم فجر سال 1398 با فیلم شنای پروانه در سینماها دیده شد.

حالا تدوین فیلم توسط هایده صفی یاری آغاز شده است.

گروه تولید فیلم قهرمان که با حضور برخی از چهره های سینما و تئاتر شیراز فیلمبرداری را دنبال می کرد برای ادامه ساخت این فیلم راهی تهران شدند تا مراحل تدوین و صداگذاری انجام گیرد.

اطلاعات زیادی درباره قهرمان در دست نیست اما گفته می شود فیلمنامه تاثیرگذاری دارد

الکساندر مورو، نایب رئیس فروش و بازاریابی کمپانی ممنتو در این باره گفته فیلمنامه قهرمان فوق العاده است و به بسیاری از مسائل روز و معاصر جوامع مدرن می پردازد.

از جمله عوامل قهرمان که در کنار فرهادی قرار گرفته اند باید به مجری طرح حمیدرضا قربانی، مدیر فیلمبرداری علی قاضی، تدوین هایده صفی یاری، صداگذار محمدرضا دلپاک، مدیر تولید محمد یمینی، برنامه ریز پریسا گرگین، دستیار اول کارگردان امین خنکال، صدابردار مهدی صالح کرمانی، طراح گریم مهرداد میرکیانی، طراح صحنه مهدی موسوی، طراح لباس نگار نعمتی، عکاس امیرحسین شجاعی و روابط عمومی ثمین مهاجرانی اشاره کرد.

منبع: فرارو

به "آخرین خبرها از فیلم تازه اصغر فرهادی؛ فیلم برداری قهرمان پایان یافت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین خبرها از فیلم تازه اصغر فرهادی؛ فیلم برداری قهرمان پایان یافت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید