کمالوند رفت،اسکوچیچ می رود؛ تارتارخواهد رفت؟

به گزارش وبلاگ مایکروتاچ، اسکوچیچ برخلاف تمام پیش بینی ها توانست دگرگونی گسترده ای در شکل بازی صنعت نفت ایجاد و با این تیم نتایج فوق العاده ای در نیم فصل نخست کسب کند اما حالا در شرایطی ساز جدایی از این تیم کوک نموده است که از مدت ها قبل به مدیریت باشگاه هشدار داده بود اگر مسائل حل نشود او مجبور به جدایی خواهد بود، اتفاقی که قطعا روی عملکرد تیم تاثیر منفی می گذارد و آبادانی ها بیشترین لطمه از این قطع همکاری را خواهند خورد.

کمالوند رفت،اسکوچیچ می رود؛ تارتارخواهد رفت؟

شیرینی برد برابر ماشین سازان و ایستادن در جمع چهارتیم بالای جدول با جدایی مرد کروات از آبادانی ها به تلخی کشیده شد تا بحران بزرگی به برزیلی های ایران لبخند بزند.

به گزارش ورزش سه، روزهای خوب آبادانی ها با دراگان اسکوچیچ به جایی رسید که با رجحان مقابل ماشین سازان تبریزی صندلی چهارم جدول رده بندی برای صنعت نفت رزرو شد تا آنها بالاتر از تیم پرستاره تری همچون شهرخودرو در جمع تاپ فور لیگ برتر ایران قرار بگیرند. پیروزیتی غیرقابل پیش بینی آن هم برای تیمی که در پنجره تابستانی خرید چندان بزرگی نداشت جز عقد قرارداد با مربی خوش فکر کروات.

دراگان اسکوچیچ با ورودش به آبادان و ثبت دومین تجربه کار با خوزستانی های ایران این دفعه قابلیت هایش را برخلاف دوران فولاد به رخ کشید تا جایی که به یکی از محبوب ترین چهره ها نزد فوتبالدوستان دو آتشه آبادانی تبدیل شد. مرد کروات که در طول نیم فصل اول با مسائل عدیده ای روبرو بود و بارها نسبت به برطرف این مسائل اولتیماتوم داده بود خاتمه کاسه صبرش لبریز شد و بعد از بازی دیروز با ماشین سازی عملا از رفتن حرف زد تا بحران جدی تر از همواره به آبادانی ها لبخند بزند.

اسکوچیچ برخلاف تمام پیش بینی ها توانست دگرگونی گسترده ای در شکل بازی صنعت نفت ایجاد و با این تیم نتایج فوق العاده ای در نیم فصل نخست کسب کند اما حالا در شرایطی ساز جدایی از این تیم کوک نموده است که از مدت ها قبل به مدیریت باشگاه هشدار داده بود اگر مسائل حل نگردد او مجبور به جدایی خواهد بود، اتفاقی که قطعا روی عملکرد تیم تاثیر منفی می گذارد و آبادانی ها بیشترین لطمه از این قطع همکاری را خواهند خورد.

چرایی جدایی اسکوچیچ از آبادانی ها تنها به خاطر عدم دریافت مطالباتش از باشگاه برنمی گردد بلکه براساس شنیده ها این مربی کروات بیشتر از این ناامید شده است که قرار نیست در روزها و هفته های آینده اتفاق مثبتی در این باشگاه رقم بخورد. نه پولی قرار است به باشگاه تزریق گردد نه این که بازیکنی در نیم فصل به صنعت نفت اضافه می گردد که نقاط ضعف تیم ترمیم گردد از همین رو مرد کروات نیمکت آبادانی ها با ناامیدی کامل از این شرایط تصمیم نهایی برای جدایی را گرفته است.

دراگان در کنفرانس بعد از بازی با ماشین سازی گفت: واقعاً برنامه ای برای آینده ندارم. باید ببینم شرایط چگونه است. اگر الان مردم و مسئولان تیم نخواهند از خواب بیدار شوند و به تیم یاری نمایند چه زمانی می خواهند یاری نمایند. این نتیجه یک فرایند نیست. نمی توانیم شرایط را برای آینده پیش بینی کنیم. مردم و مسئولان باید بیدار شوند و به یاری تیم و باشگاه بیایند. به خودم اجازه نمی دهم تا با این شرایط تا آخر فصل بمانم. هیچکدام از ما مستحق کار کردن در چنین شرایطی نیستیم.

جدایی اسکوچیچ از صنعت نفت آن هم بعد از جدایی فراز کمالوند از پارس جنوبی جم و حدس هایی که در مورد احتمال جدایی مهدی تارتار از نفت مسجدسلیمان به گوش می رسد یک بار دیگر ثابت می نماید آینده چندان خوبی در انتظار باشگاه های نفتی ایران نیست. این تیم ها که از ابتدای فصل با تصمیم وزارت نفت دیگر امیدی به دریافت بودجه نداشتند حالا در بحرانی ترین روزهای خود به سر می برند و هر روز نیز بر این بحران ها افزوده می گردد.

در این بین آبادانی ها در کنار از دست دادن مربی پیروز خود باید ترس این را هم به جان بخرند که با پرونده قضایی سنگینی چه در داخل چه خارج از ایران به خاطر مطالبات مربی کروات خود روبرو شوند چون در شرایط فعلی پولی در کار نیست که به دراگان پرداخت گردد.

منبع: عصر ایران

به "کمالوند رفت،اسکوچیچ می رود؛ تارتارخواهد رفت؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کمالوند رفت،اسکوچیچ می رود؛ تارتارخواهد رفت؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید