همسان سازی 90 درصدی حقوق بازنشستگان، اختصاص اعتبار 90 هزار ملیارد تومنی در بودجه 1400 برای بازنشستگان

به گزارش وبلاگ مایکروتاچ، خبرنگاران- محمدباقر نوبخت با تاکید بر اینکه اعتبار کافی برای همسان سازی حقوق بازنشستگان مشخص شده است، از اعتبار 90 هزار میلیارد تومانی در بودجه 1400 برای بازنشستگان تامین اجتماعی اطلاع داد.

همسان سازی 90 درصدی حقوق بازنشستگان، اختصاص اعتبار 90 هزار ملیارد تومنی در بودجه 1400 برای بازنشستگان

معاون رئیس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: برای یکسان سازی حقوق بازنشستگان در سال 1400 اعتبار کافی در نظر گرفته شده و نه تنها مسئله ای در این رابطه برای بازنشستگان لشکری و کشوری وجود ندارد، بلکه برای تامین اجتماعی هم این کار صورت گرفته است.

به گزارش وبلاگ مایکروتاچ به نقل از جماران، نوبخت گفت: گرچه متناسب سازی حقوق عده ای از بازنشستکان در مردادماه 99 به صورت افزایش حقوق انجام شد اما احکام این متناسب سازی را توانستیم مجدداً یکبار در اواخر اسفند و اکنون هم برای سال 1400 برای همه آنان اصلاح کنیم.

نوبخت اضافه نمود: از مهر سال 99 حقوق بازنشستگان لشکری و کشوری بر طبق فرمول 90درصد به خاتمه رسید یعنی اینکه هر بازنشسته باید حداقل 90 درصد حقوق شاغل هم طبقه و همتراز خود را دریافت کند.

رییس سازمان برنامه و بودجه گفت: بیش از 90 هزار میلیارد تومان هم در بودجه سال 1400 برای بازنشستگان مشمول تامین اجتماعی گذاشته شده است.

منبع: شفقنا اقتصادی

به "همسان سازی 90 درصدی حقوق بازنشستگان، اختصاص اعتبار 90 هزار ملیارد تومنی در بودجه 1400 برای بازنشستگان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همسان سازی 90 درصدی حقوق بازنشستگان، اختصاص اعتبار 90 هزار ملیارد تومنی در بودجه 1400 برای بازنشستگان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید