میچ مک کانل: 2ماه است به خاطر رعایت نشدن پروتکل کرونا به کاخ سفید نرفتم

به گزارش وبلاگ مایکروتاچ، فارس نوشت: رهبر اکثریت جمهوری خواه سنای آمریکا گفت، به دلیل عدم رعایت نکات بهداشتی و نگرانی وی از ابتلا به ویروس کرونا بیش از دو ماه است به کاخ سفید نرفته است.

میچ مک کانل: 2ماه است به خاطر رعایت نشدن پروتکل کرونا به کاخ سفید نرفتم

میچ مک کانل رهبر اکثریت جمهوری خواه سنای آمریکا گفت، از بیم ابتلا به ویروس کرونا دو ماه است به کاخ سفید مراجعه ننموده است.

به نوشته خبرگزاری رویترز، مک کانل در جمع وبلاگ مایکروتاچ گفت: در واقع از 6 آگوست (16 مرداد) به کاخ سفید نرفته ام زیرا تأکید این بود که رویکرد آن ها درخصوص نحوه مواجهه با آن (ویروس کرونا) با [رویکرد] من متفاوت است.

این متحد قدرتمند دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا اضافه نمود: تأکید من در سنا این است که ماسک بزنید و فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کنید.

او با اشاره غیرمستقیم به کاخ سفید گفت: اما در جاهای دیگری، دیدگاه های مختلفی دارند و اکنون نیز بهای آن را می پردازند.

مک کانل اضافه نمود طی ماه های اخیر به ناچار درخصوص مسائل مهمی همچون بودجه کمکی کرونا تنها به وسیله تماس تلفنی با ترامپ در ارتباط بوده است.

ترامپ صبح روز پنجشنبه هفته گذشته ابتلای خود را به ویروس کرونا اعلام نموده بود و روز آدینه به دلیل وخامت اوضاع به بیمارستان نظامی والتر رید در حومه واشنگتن منتقل شده بود، عصر روز دوشنبه (به وقت واشنگتن) از بیمارستان مرخص شد و به کاخ سفید بازگشت.

تا کنون علاوه بر ترامپ و همسرش، ده ها مقام دیگر کاخ سفید و پنتاگون به صورت زنجیره وار به ویروس کرونا مبتلا شده اند.

اعضای ارشد حزب دموکرات در مجلس سنای آمریکا روز سه شنبه در واکنش به موج شیوع ویروس کرونا در دولت آمریکا گفتند کاخ سفید، در ارائه اطلاعات شیوع ویروس کرونا در دولت رفتاری مبهم و مرموز داشته است.

این سناتورهای ارشد آمریکایی با بیان اینکه کاخ سفید برای به حداقل رساندن مباحثات عمومی درباره این رویداد عامدانه از انتشار اطلاعات درباره آن جلوگیری نموده از دولت ترامپ خواسته اند گاه شمار حوادث مربوط به شیوع این بیماری بین کارکنان کاخ سفید را منتشر کند.

310 310

منبع: خبرآنلاین

به "میچ مک کانل: 2ماه است به خاطر رعایت نشدن پروتکل کرونا به کاخ سفید نرفتم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "میچ مک کانل: 2ماه است به خاطر رعایت نشدن پروتکل کرونا به کاخ سفید نرفتم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید