سعادتمند: آقایان چه اصراری دارند که شجاعیان بازی نکند؟، مجبورم موضوع را به فیفا اعلام کنم

به گزارش وبلاگ مایکروتاچ، مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: با توجه به شرایط به وجود آمده برای بازی نکردن داریوش شجاعیان، مجبورم موضوع را به وسیله فیفا پیگیری کنم.

سعادتمند: آقایان چه اصراری دارند که شجاعیان بازی نکند؟، مجبورم موضوع را به فیفا اعلام کنم

به گزارش وبلاگ مایکروتاچ، احمد سعادتمند در گفت وگو با رسانه باشگاه استقلال، درباره پیروزی 2 بر یک تیم فوتبال استقلال برابر سپاهان در هفته بیست و هفتم لیگ برتر گفت: بابت این پیروزیت بسیار خوشحالیم. تیم ما با وجود اینکه دقایق زیادی از بازی را 10 نفره دنبال کرد، پیروز شد و امیدواریم با کوشش بازیکنان و کادر فنی و همدلی میان ارکان باشگاه، در بازی های باقی مانده لیگ و جام حذفی هم پیروز باشیم.

وی در ادامه با انتقاد از صادرنشدن کارت بازی داریوش شجاعیان، توضیح داد: از سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال بابت صادر نشدن کارت و مجوز بازی داریوش شجاعیان به شدت گله مند هستم. با توجه به شرایط حاکم بر دنیا، فیفا و AFC جهت استفاده از ورزشکارانی که آسیب دیده بودند، دست به تلطیف مقررات زدند. داریوش شجاعیان بازیکن ما بوده و با ما قرارداد حرفه ای دارد. توجه داشته باشید که بیش از سه ماه لیگ ما تعطیل شده بود.

مدیرعامل استقلال ادامه داد: یک وقت می گویید بازیکن از لیست خارج شده و اجازه بازی کردن در ادامه نیم فصل را ندارد اما نیم فصلی که مدت زمانش سه ماه به آن اضافه شده است را نباید با مبنای قبلی نگاه کرد. بازیکنی مثل شجاعیان به دلیل تعویق سه ماهه لیگ، الان کاملا آماده است و بازیکن خود ما هم بوده است. در استعلامی که از فیفا اجرا شده، گفته شده که می توانید از بازیکنان خودتان و آموزشگاه بهره ببرید. از طرفی فیفا گفته است می توانید قوانین را تلطیف کنید. من نمی دانم بعضی ها چه اصراری دارند که با این وجود شجاعیان بازی نکند؟

سعادتمند در خاتمه با بیان اینکه مسئله شجاعیان را به فیفا اطلاع می دهد، اعلام نمود: من به این موضوع گله و اعتراض دارم. من شخصا در این باره با آقایان نبی و بهاروند صحبت نموده ام. مجبورم برخلاف میل باطنی خود، این موضوع را به فیفا اعلام کنم و به اسم مواردی را به فیفا بیان نموده و پاسخ خود را از آن نهاد بگیرم. این موضوع را تا زمان پاسخگویی فیفا ادامه می دهم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "سعادتمند: آقایان چه اصراری دارند که شجاعیان بازی نکند؟، مجبورم موضوع را به فیفا اعلام کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سعادتمند: آقایان چه اصراری دارند که شجاعیان بازی نکند؟، مجبورم موضوع را به فیفا اعلام کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید