دوشنبه، آغاز دور برگشت لیگ برتر تکواندو

به گزارش وبلاگ مایکروتاچ، دیدارهای هفته اول تا سوم از دور بر گشت لیگ برتر تکواندو جام خلیج فارس، روز دوشنبه - 30 دی ماه در فدراسیون تکواندو برگزار می شود.

دوشنبه، آغاز دور برگشت لیگ برتر تکواندو

به گزارش وبلاگ مایکروتاچ و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، رقابت های هفته اول تا سوم از دور برگشت هجدهمین دوره مسابقات لیگ برتر جوانان و بزرگسالان مردان جام خلیج فارس یادواره شهید عبدالکریم کجبافی با حضور 9 تیم روز دوشنبه - 30 دی ماه در فدراسیون تکواندو برگزار می شود.

شهرداری ورامین، دانشگاه آزاد اسلامی، لوازم خانگی کن، پاس، پالایش نفت آبادان، صنعت مس کرمان، فرمانیه، کانون تکواندوکاران مهاجر و یزدان تیم های حاضر در این دوره از رقابت ها هستند.

در نخستین دیدار هفته اول، تیم فرمانیه برابر لوازم خانگی کن صف آرایی می کند؛ سپس تیم های شرکت پالایش نفت آبادان و دانشگاه آزاد اسلامی برابر یکدیگر قرار می گیرند. در ادامه باشگاه یزدان باید با شهرداری ورامین قهرمان نیم فصل مبارزه کند و آخرین دیدار این هفته نیز میان تیم های کانون تکواندوکاران مهاجر و پاس پیگیری می شود. صنعت مس کرمان در این هفته استراحت دارد.

دومین هفته این رقابت ها با مبارزات شرکت پالایش نفت آبادان و لوازم خانگی کن آغاز می شود. کانون تکواندوکاران مهاجر و دانشگاه آزاد اسلامی در ادامه با یکدیگر مبارزه می کنند، سپس تکواندوکاران صنعت مس کرمان به مصاف هوگوپوشان پاس می فرایند. فرمانیه و باشگاه یزدان در آخرین دیدار با یکدیگر مبارزه می کنند. شهرداری ورامین نیز در این هفته با قرعه استراحت رو به رو است.

در اولین دیدار از هفته سوم، هوگوپوشان باشگاه یزدان با لوازم خانگی کن مبارزه می کنند. در ادامه صنعت مس کرمان به مصاف دانشگاه آزاد اسلامی می رود، سپس پاس باید برابر شهرداری ورامین قرار بگیرد و در دیدار پایانی این هفته نیز پالایش نفت آبادان و کانون تکواندوکاران مهاجر رو در روی یکدیگر قرار می گیرند. فرمانیه نیز در این هفته استراحت دارد.

گفتنی است؛ با پایان دور رفت این دوره از رقابت ها، تیم شهرداری ورامین با کسب 22 امتیاز قهرمانی نیم فصل را به نام خود ثبت کرد، لوازم خانگی کن با 19 امتیاز جایگاه دوم را به خود اختصاص داد و پاس با 17 امتیاز عنوان سومی را کسب کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "دوشنبه، آغاز دور برگشت لیگ برتر تکواندو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دوشنبه، آغاز دور برگشت لیگ برتر تکواندو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید