جوابیه علوم پزشکی ایلام در خصوص افزایش بودجه این دانشگاه برای سال 1400

به گزارش وبلاگ مایکروتاچ، دانشگاه علوم پزشکی ایلام در جوابیه ای به بیان جزئیات افزایش بودجه 1400 این مرکز دانشگاهی پرداخت.

جوابیه علوم پزشکی ایلام در خصوص افزایش بودجه این دانشگاه برای سال 1400

به گزارش خبرنگار دانشگاه وبلاگ مایکروتاچ، مرکز اطلاع رسانی، روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی ایلام در جوابیه ای به بیان جزئیات افزایش بودجه 1400 این دانشگاه پرداخت.

در این جوابیه آمده است:

مطلبی با عنوان دانشگاه علوم پزشکی ایلام 8 هزار میلیارد ریال بودجه دریافت می کند در مورخ 99/9/16 در آن خبرگزاری منتشر شده است. به استناد ماده 23 قانون مطبوعات و به منظور رفع ابهام و روشن شدن افکار عمومی جوابیه زیر منتشر گردد.

موارد زیر را به آگاهی می رساند:

در سال جاری با توجه به شیوع ویروس کرونا و ضرورت توجه به کادر بهداشتی و درمانی، مقرر شد با توجه به شیوع ویروس کرونا و ضرورت توجه به کادر بهداشتی و درمانی، مقرر شد با استفاده از ظرفیت های قانونی و حقوقی مندرج در آیین نامه اداری و استخدامی کارکنان دانشگاه های علوم پزشکی نسبت به ترمیم حقوق و مزایا و جبران تلاش ها و خدمات کادر بهداشتی درمان در چارچوب قوانین و مقررات موجود اقدام گردد. در این راستا حقوق و مزایای کارکنان مذکور به ترتیب زیر ترمیم شده است:

1) افزایش تا 50 درصدی امتیازات فصل دهم قانون مدیریت خدمات کشوری

2) افزایش 50 درصدی فوق العاده ویژه موضوع بند (12) ماده 54 آیین نامه اداری و استخدامی کارکنان غیر هیات علمی دانشگاه های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی

3) افزایش 25 درصدی سنواتی برای سال 1400

4) افزایش 20 درصدی حق جذب اعضای هیات علمی

بعلاوه با توجه به برنامه استخدام 53 هزار نفر پرسنل غیر هیات علمی برای دانشگاه های علوم پزشکی کشور در سال های 1399 و 1400 بخش دیگری از افزایش اعتبارات دانشگاه ها به این موضوع ارتباط دارد؛ لذا بررسی و مقایسه اعتبارات دانشگاه های علوم پزشکی می بایست با در نظر دریافت ملاحضات و توضیحات مزبور برای سال 1400 انجام گیرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "جوابیه علوم پزشکی ایلام در خصوص افزایش بودجه این دانشگاه برای سال 1400" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جوابیه علوم پزشکی ایلام در خصوص افزایش بودجه این دانشگاه برای سال 1400"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید