آخرین حرف های شاکی استقلال درباره غرامت 9 میلیون دلاری

به گزارش وبلاگ مایکروتاچ، مدافع سابق تیم فوتبال استقلال گفت: در خصوص پرونده من علیه استقلال در CAS، تا زمانی که رأی نهایی اعلام نشود، صحبت نمی کنم.

آخرین حرف های شاکی استقلال درباره غرامت 9 میلیون دلاری

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ مایکروتاچ، در پنجم اسفند ماه سال 1396، لئاندرو پادووانی مدافع برزیلی استقلال در برخورد با آرمین سهرابیان دچار مصدومیت شدید شد. چند روز بعد از این حادثه تعیین شد مدافع برزیلی دچار ضایعه نخاعی شده و باید بقیه عمرش را روی ویلچر بنشیند. پادوانی بعد از عمل جراحی و چند ماه بستری در بیمارستان، راهی کشورش برزیل شد. بازیکن اسبق استقلال پس از ترک ایران، درخواست غرامت 9 میلیون دلاری از باشگاه استقلال کرد که این مسئله با واکنش مدیران این باشگاه روبرو شد چراکه آنها معتقدند تمامی کار های لازم در جهت بهبودی پادوانی را انجام داده اند و این درخواست وی ناعادلانه است.

به همین دلیل لئاندرو پادووانی در خصوص اینکه آیا عنوان شکایتش از استقلال به بیمه ورزشی حین قراردادش مرتبط بوده است، گفت: در خصوص شکایت من علیه استقلال در CAS، تا زمانی که رأی نهایی اعلام نگردد، صحبت نمی کنم.وی در درباره حضور شاگردان مجیدی در لیگ قهرمان آسیا گفت: استقلال تیم بزرگی است و سابقه خوبی از حضور در لیگ قهرمانان را دارد. امیدوارم این تیم پیروز گردد و نماینده خوبی برای کشور ایران باشد. همچنین با پیروزی هایش طرفداران را در این روزهای سختی که زندگی می کنیم، راضی کند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "آخرین حرف های شاکی استقلال درباره غرامت 9 میلیون دلاری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین حرف های شاکی استقلال درباره غرامت 9 میلیون دلاری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید