واکنش باشگاه پرسپولیس به اعلام ریز مبالغ پرسپولیسی ها

به گزارش وبلاگ مایکروتاچ، باشگاه پرسپولیس در پی انتشار ریز قرارداد بازیکنان توسط خبرنگاران اطلاعیه ای را صادر کرد.

واکنش باشگاه پرسپولیس به اعلام ریز مبالغ پرسپولیسی ها

به گزارش وبلاگ مایکروتاچ به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، در این اطلاعیه آمده است: باشگاه پرسپولیس متاسف است عده ای که به مبالغ قراردادها و پرداختی های فصل گذشته دسترسی داشته اند با انتشار میزان پرداختی فصل گذشته و طرح ادعاهای غلط مبنی بر تسویه صد درصدی در آستانه داربی به حواشی دامن زده و موجب رنجش بازیکنان تیم شده اند و دیشب نیز در اقدامی فرافکنانه با دادن اطلاعات جدید به همان رسانه اقدام به انتشار مبالغ قرارداد و پرداختی ها نموده اما نگفته اند سرخ ها چه میزان طلب دارند.

از نگاه باشگاه و جامعه فوتبال آپشن های قرارداد هم جزیی لاینفک از تعهدات یک باشگاه به بازیکنان است و پرداخت نشدن آن ها یعنی بدهی به بازیکن.

تسویه نشدن مطالبات فصل قبل سرخ های افتخارآفرین بل وجود دبل قهرمانی آن ها در فصل گذشته که به واسطه قهرمانی های قبل از آن به سختی و زحمت فراوان حاصل شده مایه شرمندگی باشگاه نزد بازیکنان است و تاسف بار است که عده ای با دادن اطلاعات ناقص به یک رسانه در آستانه داربی دست به اقداماتی زده اند که حاشیه ساز شده است. این نوع اطلاع رسانی به واسطه این که میزان بدهی ها اعلام نشده و بعضا ایراداتی دارد به منزله کوشش برای تخریب بازیکنان تلقی می گردد نه شفاف سازی.

مدیریت کنونی باشگاه تاکید دارد چنین اقداماتی به واسطه ذکر نکردن میزان مطالبات آپشن های قرارداد به منزله تخریب بازیکنان زحمت کش و حاشیه سازی برای تیم تلقی شده و باشگاه در قبال آن نه تنها سکوت ننموده بلکه اقدامات لازم و بعضی شفاف سازی ها را بعد از داربی انجام خواهد داد.

باشگاه پرسپولیس متاسف است که بعضی با این ادعاهای ناصحیح موجبات رنجش بازیکنان را فراهم نموده اند. آن ها باید بدانند سرخ های با غیرت که هفت قهرمانی متوالی را کسب نموده اند هرگز تخریب شدنی نیستند و در قلب طرفداران جای دارند و طرفداران نیز خوب تشخیص می دهند این اقدامات با چه اهداف و نیتی صورت می گیرد.

مدیریت کنونی باشگاه که 35 درصد از قراردادهای این فصل را پرداخت نموده در این شرایط مالی با توجه به سه عامل بدهی های کلان سال های گذشته و به ویژه فصل قبل، صرف شدن بخشی از درآمدهای این فصل اسپانسرینگ و درآمدهای باشگاه در سازمان لیگ برای فصل گذشته و افرایش هزینه ها نتوانسته به تعهدات خود نسبت به بازیکنان و کادر فنی قبلی و کنونی عمل کند و همین مسائل عاملی شده تا مطالبات فصل قبل سرخ ها هنوز تسویه نشده و فقط پاداش چهار برد به آن ها پرداخت و بر خلاف قول و قرارها باشگاه نتواند در آغاز نیم فصل دوم میزان پرداختی های این فصل را همچون بسیاری از تیم ها به پنجاه درصد برساند و به همین دلیل هم مکرر از صبوری آن ها تقدیر و تشکر نموده است. افرادی هم که اطلاعات هدفمند و ناقص به این رسانه داده اند عملا اقدام به تخریب بازیکنان نموده اند نه شفاف سازی . چرا باید مبالغ قراردادها منتشر گردد؟ چرا میزان بدهی ها به بازیکنان اعلام نشده؟

اصول حرفه ای ایحاب می نماید این رسانه هم با ذکر نقل قول از افراد این ادعاها را منتشر کند تا هر فردی که ادعایی را مطرح می نماید جوابگوی اظهارات خود باشد کما این که مدیرعامل باشگاه شفاف و صریح در قبال این ادعاها توضیحات لازمه را داده و تاکید نموده که تسویه با بازیکنان بابت فصل گذشته یک ادعای صد درصد کذب است و انتشار مبالغ قراردها و پرداختی ها بدون ذکر دقیق بدهی ها در آستانه داربی یک اقدام حاشیه ساز است.

باشگاه تاکید می نماید بیان بعضی جزییات پرداختی ها به کاپیتان تیم در روز تولدش یا دیگر بازیکنان که مطالباتی از فصل قبل دارند در حالی صورت گرفته که می بایست از زحمات سید جلال حسینی و سرخ ها که از ارکان قهرمانی ها بوده اند تقدیر گردد و این هجمه ها در آستانه داربی جای تاسف بسیار دارد.

باشگاه پرسپولیس اعلام می دارد در پی رایزنی های انجام شده روز چهارشنبه بخش دیگری از قراردادها را پرداخت می نماید اما با این وجود باز هم بابت مطالبات فصل قبل و پاداش بردهای این فصل دیونی به بازیکنان دارد و می کوشد صبوری و معرفت ستودنی آن ها را جبران کند.

باشگاه به واسطه بدهی ها، پیش خور شدن درآمدها و افزایش هزینه ها در این شرایط مالی با چالش های سنگینی روبرو است و روزهای بسیار بسیار سختی را در پیش رو خواهد داشت اما به همان اندازه سخت کوشش خواهد شد تا بتوان مرحله به مرحله این چالش ها را مرتفع کرد.

در چنین شرایطی طرح ادعاهای غلط و حاشیه سازی علیه سرخ ها آن هم در آستانه داربی اقدامی باور نکردنی است که متاسفانه بعضی افرادی که به قراردادها و پرداختی های فصل قبل دسترسی داشته اند مرتکب شده و موجب ناراحتی بازیکنان تیم شده اند اما این اتفاقات هرگز نمی تواند همدلی ها را از بین ببرد و اتفاقا می تواند منجر به افزایش انگیزه های بازیکنان برای فزونی در دربی گردد و میزان علاقه طرفداران به بازیکنان محبوب خود را بیش تر می نماید.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "واکنش باشگاه پرسپولیس به اعلام ریز مبالغ پرسپولیسی ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش باشگاه پرسپولیس به اعلام ریز مبالغ پرسپولیسی ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید