فیلم موتور سواری سام درخشانی و همسرش

به گزارش وبلاگ مایکروتاچ، خبرنگاران : ویدئوی رمانتیک از سام درخشانی و همسرش در حال موتور سواری در خیابان های تهران را ببینید.

فیلم موتور سواری سام درخشانی و همسرش

سام درخشانی بازیگر استقلالی است. سام درخشانی مدتی مجری مسابقه تلویزیونی ایران بود. سام درخشانی در آموزشگاه بازیگری سمندریان یک دوره بازیگری گذرانده است. سام درخشانی ازدواج کرده است و یک دختر دارد. فیلمی از موتور سواری سام درخشانی و همسرش را ببینید.

ناراحتی سام درخشانی از مردم

سام درخشانی از آن دسته بازیگرانی است که حاشیه های زیادی را به وجود آورده که بیشتر این حاشیه ها مربوط به نسائل مالی است. او از واکنش مردم نسبت به زندگی لاکچری بازیگران به شدت ناراحت می شود و می گوید مردم حق ندارند درباره شرایط مالی بازیگران و سلبریتی ها نظر بدهند.

لو رفتن دروغ سام درخشانی به مردم

سام درخشانی در جریان یک تئاتر که در کانادا اجرا می شد در لحظات پایانی از حضور در آن و سفر به کانادا انصراف داد و در صفحه شخصی خودش دلیل این کار را حمایت از مردم و مسائل مالی آنها و جلوگیری از فخر فروشی گفت. احسان کرمی می گوید که سام درخشانی برای مردم نبود که از آمدن به این تئاتر انصراف داد بلکه شرایطی بود که خودش می خواست (برخی رسانه ها گفته اند که سام درخشانی شرط کرده که گروه اسپانسر باید زمینه اقامت خانواده ام یعنی همسر و فرزند را فراهم کنند) و به همین دلیل با آنها به اختلاف خورده است. یعنی احسان کرمی می گوید که سام درخشانی برای منافع خودش به این تئاتر نیامد و به نام مردم کارش را ثبت کرد.

منبع : برخط نیوز

منبع: رکنا

به "فیلم موتور سواری سام درخشانی و همسرش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فیلم موتور سواری سام درخشانی و همسرش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید