خبرنگاران تیم ویژه تعزیرات حکومتی ادعای یک بیمار در بیمارستان کوثر کرج را آنالیز می نماید

به گزارش وبلاگ مایکروتاچ، کرج - خبرنگاران - مدیر کل تعزیرات حکومتی البرز از استقرار تیم ویژه نظارتی حسب تاکید استاندار در بیمارستان کوثر کرج اطلاع داد.

خبرنگاران تیم ویژه تعزیرات حکومتی ادعای یک بیمار در بیمارستان کوثر کرج را آنالیز می نماید

علی اکبر مختاری روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار وبلاگ مایکروتاچ گفت: درپی انتشار فیلم اظهارات یک بیمار مبتلا به ویروس کرونا در فضای مجازی مبنی بر اینکه به دلیل عدم توانایی در پرداخت هزینه درمان اجازه ترخیص از سوی بیمارستان کوثر به وی داده نشده است موضوع در دستور آنالیز نهاده شد.

تهیه نماینده این فیلم که خود بیمار می باشد مدعی شده است که به دلیل تست مثبت کرونا از 29 اسفند سال گذشته در بیمارستان کوثر کرج برای درمان بستری و در تاریخ 12 فروردین ماه جاری توسط پزشک به وی اجازه ترخیص داده شده اما به دلیل ناتوانایی در پرداخت هزینه درمان ، اجازه ترخیص از بیمارستان به او داده نشده است.

او که شغل خود را راننده معرفی می نماید در این فیلم که بصورت سلفی تهیه شده مدعی می گردد که قادر به پرداخت هزینه درمان نیست و از مسوولان استان خواست که به موضوع خود در این بیمارستان رسیدگی گردد.

مختاری گفت که با پیگیری موضوع و استاندار البرز به عنوان رییس کمیته مبارزه با ویروس کرونا تیم ویژه قضایی از تعزیرات حکومتی و معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی استان البرز در بیمارستان کوثر مستقر شده اند تا موضوع را به صورت ویژه آنالیز نمایند.

مختاری گفت: پس از آنالیز های کارشناسان تعزیرات حکومتی نتیجه به اطلاع عموم خواهد رسید.

وی یادآور شد که در چنین شرایطی نبایستی از زحمات دست اندرکاران در کاهش بار درمانی بیماران، کادر پزشکی و پرستاری در مراکز درمانی چشم پوشی کرد.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران تیم ویژه تعزیرات حکومتی ادعای یک بیمار در بیمارستان کوثر کرج را آنالیز می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران تیم ویژه تعزیرات حکومتی ادعای یک بیمار در بیمارستان کوثر کرج را آنالیز می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید