گلایه پلیس از عدم همراهی مردم در طرح فاصله گذاری اجتماعی

به گزارش وبلاگ مایکروتاچ، کارشناس عملیات و کنترل ترافیک پلیس راه خراسان شمالی گفت: طرح فاصله گذاری اجتماعی از امروز آغاز شده است اما، مردم همراهی خوبی در اجرای آن ندارند.

گلایه پلیس از عدم همراهی مردم در طرح فاصله گذاری اجتماعی

به گزارش وبلاگ مایکروتاچ سرگرد محمد عمارلو روز جمعه به خبرنگار ایرنا گفت: مردم در برابر این طرح مقاومت دارند، اما پلیس قاطعانه در اجرای این طرح، مصر است و با متخلفان برخورد می شود.

وی اضافه نمود: طرح فاصله گذاری اجتماعی، با هدف به حداقل رساندن تماس های بین مردم اجرایی شده و تلاش داریم تا ترددهای بین شهری محدود شود.

کارشناس عملیات و کنترل ترافیک پلیس راه خراسان شمالی گفت: برای اجرای این طرح همراهی مردم از اهمیت بالایی برخوردار است بنابراین از مردم درخواست می شود از ترددهای خود بکاهند.

بر اساس این گزارش، بنا بر ابلاغ ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا زمان شروع طرح فاصله گذاری اجتماعی، ساعت صفر امروز تا 15 فروردین است که با هدف به حداقل رساندن تماس های بین مردم و محدودیت در ترددهای بین شهری به اجرا در می آید.

طرح فاصله گذاری اجتماعی در خصوص کاهش ترددها در 16 نقطه ایستگاهی استان اجرا می شود.

ایستگاه های تب سنجی و غربالگری در مبادی ورودی هستان همچنان پابرجا خواهند بود.

نخستین مورد از ابتلای به کرونا در خراسان شمالی 12 اسفندماه در بجنورد مشاهده شد که تا روز پنجشنبه شمار مبتلایان به کووید 19 به 259 نفر و شمار فوتی ها نیز بدون تغییر نسبت به روز چهارشنبه به 24 نفر رسیده است.

منبع: همشهری آنلاین

به "گلایه پلیس از عدم همراهی مردم در طرح فاصله گذاری اجتماعی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گلایه پلیس از عدم همراهی مردم در طرح فاصله گذاری اجتماعی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید