نیروی هوایی عراق 7 داعشی دیگر را در دیالی از پای درآورد

به گزارش وبلاگ مایکروتاچ، نیروی هوایی عراق با بمباران مخفیگاه تروریست های داعش در شرق این کشور هفت تروریست دیگر را از پای درآورد.

نیروی هوایی عراق 7 داعشی دیگر را در دیالی از پای درآورد

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ مایکروتاچ، نهاد اطلاع رسانی امنیتی عراق روز پنجشنبه از کشته شدن هفت تروریست در ناحیه قره تپه در دیالی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری موازین نیوز، در بیانیه نهاد اطلاع رسانی امنیتی عراق آمده است: نیروی مشترکی از نیروهای تحت فرماندهی عملیات دیالی پس از محاصره پیروز شماری از تروریست ها در مخفیگاهشان در منطقه الخلاویه در همجواری دریاچه حمرین در ناحیه قره تپه با آنها درگیر شد.

بر اساس بیانیه مذکور این عملیات به کشته شدن هفت تروریست و نابودی مخفیگاه تروریست ها منجر شد که در آنجا مقادیر زیادی مواد غذایی و کپسول های گاز و بشکه های بنزین و اجناس دیگری نگهداری می کردند. یک دستگاه موتورسیکلت و یک قایق تروریست ها هم در این عملیات منهدم شد.

به گفته نهاد امنیتی عراق تروریست ها تلاش داشتند به سمت دریاچه بحرین فرار کنند.

یک مقام امنیتی عراق روز چهارشنبه هم از کشته شدن هفت تروریست داعش در حمله هوایی ارتش عراق در استان دیالی خبر داده بود.

نیروهای سازمان الحشد الشعبی و ارتش عراق از سه روز پیش در استان دیالی عملیات گسترده ای را علیه هسته های داعش آغاز کردند.

استان دیالی که در شرق عراق و هم مرز با ایران است از زمان بروز اعتراضات خیابانی عراقی ها شاهد حملات بقایای داعش بوده که منجر به تلفاتی در صفوف نیروهای امنیتی عراق هم شده است.

رسانه های عراقی طی روزهای گذشته هشدار دادند که به احتمال زیاد آمریکا با عقب نشینی از برخی پایگاه های خود در عراق به هسته های خفته داعش برای ازسرگیری حملات خود چراغ سبز نشان داده باشد.

.

منبع: خبرگزاری فارس

به "نیروی هوایی عراق 7 داعشی دیگر را در دیالی از پای درآورد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نیروی هوایی عراق 7 داعشی دیگر را در دیالی از پای درآورد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید