باشگاه لیگ رجحان تعطیل شد!

به گزارش وبلاگ مایکروتاچ، رسانه رسمی باشگاه ماشین سازی در این مورد بیانیه ای به توضیح زیر صادر کرد: بعد از اعلام تعلیق فعالیت های باشگاه ماشین سازی، استاندار آذربایجان شرقی دستور به حل مسائل این باشگاه و پرداخت مطالبات سال 96 از شهرداری تبریز داد، ولی شهردار و مدیران شهری شهرداری کلانشهر تبریز همکاری های لازم را برای بقای ماشین سازی انجام ندادند.

باشگاه لیگ رجحان تعطیل شد!

بدین وسیله اعلام می دارد که با همکاری و پیگیری های مستمر استاندار محترم دکتر پورمحمدی و مدیرکل ورزش و جوانان استان دکتر بهتاج، مطالبات این باشگاه توسط شهردار و شهرداری پرداخت نشد و با گذشت بیش از 40 روز از دستورات اداری نیتی به پرداخت دیده نمی گردد و فقط فرایندی جهت صلب مسئولیت اجتماعی و حقوقی در این قبال این باشگاه مردمی را در پیش گرفته اند.

باشگاه ماشین سازی در این شرایط بحرانی انتظار حمایت از هیئت فوتبال استان آذربایجان شرقی را داشت، ولی متأسفانه عدم همکاری و حمایت ها ادامه داشت و ثبت قرارداد کادر فنی جدید به دلیل مطالبات اقتصادی آن هیئت از باشگاه تبدیل به یک فرایند طولانی شد. بانی فوتبال استان نه تنها حامی فوتبال شهر نبوده بلکه برای انجام وظایف ذاتی خود منت نهاده و نگاه اقتصادی به فوتبال استان دارد.

صراحتاً اعلام می دارد، تمامی فعالیت های باشگاه ماشین سازی تبریز به دلیل عدم همکاری هیئت فوتبال استان آذربایجان شرقی و شهرداری تبریز تعطیل اعلام شده و نظر به عزم بلند مسئولان شهری در کارشکنی های اخیر مالکیت باشگاه تمایلی به تیمداری در باشگاه ماشین سازی تبریز نخواهد داشت و بدیهی است از این تاریخ مسئولیت فعالیت های آینده تیم برعهده هیئت فوتبال استان خواهد بود.

منبع: فرارو

به "باشگاه لیگ رجحان تعطیل شد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باشگاه لیگ رجحان تعطیل شد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید